| MyloveisJamaica a întrebat:

am un iphone 4s ios 9 cu jailbreak si am instalat gold Apple din cydia si s-a instalat si winterboard. de la gold Apple mi s-a schimbat bara de sus unde iti arata semnalul si bateria! am dat remove la winterboard si gold Apple si am dat si restart la telefon si tot nu a revenit bara originala! ce ar putea sa aiba? dau funda si vot

2 răspunsuri:
| nevermoreslayer a răspuns:

Ce vrei sa zici prin ti s-a schimbat bara de sus? (status bar se cheama) Vrei sa zici ca iti afiseaza semnalul si bateria diferit sau nu iti mai apare bara/semnalul+bateria deloc?

| MyloveisJamaica explică (pentru nevermoreslayer):

Afiseaza semnalul si bateria si semnul ca wifi e pornit diferit