| Andrey02 a întrebat:

Am un iPhone 4s nu stiu dc nu îmi merge display-ul dintr-o data pe ecran mi se vede negru dar telefonul merge ca l-am conecta la pc. Aveți idee ce poate sa fie, nu vreau Răspunsuri gen "du-te la service cu el" vreau sa știu ce problema are, DDDAAAUUU FUNDA. multumesc

Răspuns Câştigător
| iryonutz a răspuns:

Pai,poti incerca sa ii pui din nou softul dar cel imi bine il duci la reparat pentru ca poate fi legatura lui placa-display sau poate s-a ars ceva din placa de baza, sau poate s-a defectat display-ul.Nu pare a fi problema software deci du-te cu el la service

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu cumva l-ai inchis sau s-a inchis el din anumite motive? Tine apasat tasta aia din capul telefonul ala power button pina cind apare marul ala de la Apple.

| AlexBazzy a răspuns:

Pff... si crezi ca o sa vina un specialist sa-ti zica printr-un monitor ce problema are? du-l la service ca alta explicatie conecreta pentru defectiune nu-ti poti gasi... raspunsul este unul logic, anume: s-a stricat display-ul, mare branza!

| Hεrεtik a răspuns:

Tine apasat ambele butoane home+power timp de 12 secunde dupa care elibereaza home dar continua sa tii apasat power pana porneste.

| Bita_Razvan_1995 a răspuns:

Salut, la fel am patit si eu astazi, imi poti spune ce ai facut?