| brk a întrebat:

Am un iphone 5 si am o problema, nu se incarca cat e aprins, doar daca il sting si il bag la incarcat, si atunci se incarca pana pe la 4-5 % si dupa se aprinde si nu se mai incarca. Am schimbat si bateria, nu stiu ce poate avea. Va rog sa ma ajutati! Funda! se incarca doar daca e stins.

2 răspunsuri:
| Anonima69Sexylove a răspuns:

Ehh,as zice sa il duci la reparat ca nu am mai auzit asa ceva! sad

| SupermanAVenit a răspuns:

Pai depinde ce software ai.
Daca ai un software mai inaintat de 7 s-ar putea sa nu il suporte.
Daca nu este asta probabil ai alte componente stricate.
Iti recomand sa te duci la un specialist.
Daca esti din București iti pot recomanda unul:

Service Moon GSM
Adresa: Bd Nerva Traian nr. 35 sector 3.
Cod Postal: 031044
Tel:
Orange:0744340879
Cosmote:0763109797