| Visan_Marius_1986 a întrebat:

Salut am un iPhone 5s și nu îmi încarcă, îmi sta aprins in 1% cu el la încărcat și nu vrea sa urce mai sus de atât...
Știți care ar fi cauza problemei? Dacă știe cineva măcar ca idee dați mi mesaj pe wahtapp 0735284855.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Prima optiune e sa restabilesti setarile. doar setarile. asa nu pierzi arhive si date din telefon.
a doua optiune schimbarea bateriei
a treia schimbarea incarcatorului
a patra e mai complicata... ic de incarcare. un chip de pe placa. pentru asta e nevoie de service.