| Alex1254 a întrebat:

Salut,am un iPhone 6 si îmi face figuri bateria.Il încarc pana la 100% iar după câteva minute imi apare 75% si tot așa se Descarcă repede. Stiti de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| M2131 a răspuns:

La iPhone-ul 5 al meu îl încar și bateria ține bine pentru un iPhone. Lasă-l la încărcat 48 ore și vezi după. Dacă nu, schimbă bateria

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba bateria cu una ORIGINALA!

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Ai prea multe aplicati sau este bateria de vina

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Ai prea multe aplicati deschise

| starBerry a răspuns:

Nu trebuie să te îngtijorezi. Și colega mea are iPhone și i se descarcă foarte, dar FOARTE repede. Pur și simplu așa e făcută bateria, cel mai probabil.