| Vayne231 a întrebat:

Am un iphone 7 plus si de astazi a inceput sa mi se auda intrerupt Youtube ul si nu mi dau seama de ce. Nu se aude doar intrerupt dar la 5-6 secunde se intrerupe si e foarte deranjant. Asta se intampla doar pe Youtube, Facebook insta snap videoclipuri toate se aud okhappy. Stie cineva ce sa fac? Dau funda

4 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Daca esti pe aplicatie, incearca sa intri de pe browser.
O alta explicatie ar fi... Ori e conexiunea proasta, ori videoclipurile isi adjusteaza calitatea, de aici si intreruperile.
Vezi de ai optiunea de a reda intr-o calitate medie si nu HD.

| Vayne231 explică (pentru leapșa):

Am vazut ca daca nu l tin pe 1080 si l pun pe 720 nu se mai aude intrerupt. Mersi mult de sfat big grin

| Petran_Madalin_1993 a răspuns (pentru leapșa):

Asta stiu ca si eu patesc cu telefonul meu eu zic ca nu de la conexiune e problema ci de la telefonul tau uitate cand imtri pe Youtube la rezolutia videoclipului sa vezi pe cati mpixeli isi pusi iar daca nu rezolvi nici asa inseamna ca e gata pixeli in telefonul tau multumesc Funda te rog multumesc

| Marius_Edy_1995 a răspuns:

Încearcă sa îl resetezi.