| niky01 a întrebat:

Am un Iphone la care am facut jailbreak versiunea IOS este de 6.1.3 asa ca jailbreak-ul este tethered i-am dat restart odata ca nu eram acasa si acum i-am dat restart cu redsnow ca sa ii porneasca jailbreak-ul normal.Problema este ca nu porneste jailbreak-ul adica nu ma lasa sa deschid Cydia etc
Solutii?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mnthseby a răspuns:

Mai incearca odata

| sanduchiprian a răspuns:

Trebuie sa intri in redsn0w pe urma apesi jailbreak chiar daca ai cydia pe el si se reinstaleaza si nu se pierede nimic mi s-a intamplat si mie, merge!