| EmyD2001 a întrebat:

Am un iPhone. Nu stiu daca, conteaza asta dar ma rog. Si folosesc whatsapp. Azi am observat asa. Vorbesc cu o persoana, care are ai poza de profil, si ultimul act, vizibil prietenilor. Bun. Azi dimineata a fost totul ok. Dupa m-am vazut cu aceea persoana, si dintr.o data folosea telefonul si m-am uitat eu sa vad daca e pe wapp, si disparuse si poza si actul. Nu le mai vedeam. Apoi au aparut din nou. Dupa aceea la 2, am plecat si acelei persoane i s-a stins telefonul. Inca ii vedeam poza. Pana la ora 2:55 am mai dat eu mesaj. Si le primea, si se vedea poza/act. Dar dupa, cand am mai intrat eu. Nu mai era nici poza nici actul. Eu credeam ca e block asa ca am trimis un mesaj sa vad daca il primeste. Si nu il primea. Buun. Dupa ceva timp am sunat acea persoana si am intrebat de ce ma are la block si a zis ca nu e asa. Ca are toate mesajele pe care i le dadusem. Dupa ce a intrat pe acea conversatie, imi aparuse si poza si ultimul act... e ceva bug de la wapp? Sau ce e?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand pierde conexiunea, tu nu-l mai vezi.
Se intampla cu intarziere.

| AdelinaC a răspuns:

O eroare de la aplicatie, mi s-a intamplat si mie de mai multe ori

| Trifu_Andreea_2000 a răspuns:

Își bate joc de tin frateee