| Shatraru_Gabby_1999 a întrebat:

SALUT, am un JBL GO2 de culoare rosie intensa pe care l-am cumparat in urma cu 4 luni. Cand incerc sa il pornesc nu reactioneaza deloc, dar curent are in baterie plus ca incarcatorul functioneaza si boxa a fost in siguranta.Ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

Salut. De unde stii ca are "curent"? Poate ai lasat-o o perioada lunga cu acumulatorul complet descarcat, si i s-au dus proprietatile electro-chimice. Are nevoie de o "formatare", in unele cazuri se mai poate salva. Tine-o un minim de 24 de ore la incarcat, incearca si cu alt cablu. Daca nu, next step, garantie.

6 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Trebuie folosita garantia.

| Shatraru_Gabby_1999 explică (pentru Algo098):

Nu am

| Shatraru_Gabby_1999 explică (pentru Algo098):

Nu este o problema hardware ci una de soft

| Algo098 a răspuns (pentru Shatraru_Gabby_1999):

E posibil. http://www.youtube.com/watch?v=TJbvUvBFJ8Q Nu m-am uitat la clip, dar poate ca e bun.