| BL4J a întrebat:

Salut!
Am un laptop Acer Aspire E5 15 și de aseară mi s-a făcut lumina de la laptop când se aprinde laptop-ul mov și era albastră în mod normal.
Merge să încarc laptop-ul și nu merge încet sau ceva,este mov acea lumină și când încarc laptop-ul.Dar lumina de la încărcare a laptop-ului are culorile normale, galben când se încarcă și albastră când este încărcat.Menționez că niciodată nu stau pe el fără încărcător.

Întrebarea mea este de ce e acea lumină mov în loc de albastru

1 răspuns:
| Alexnic0702 a răspuns:

Salut,
Posibil ca bateria sa se fi deteriorat din cauza utilizarii sau a faptului ca a fost slaba inca din fabrica. Daca mai ai laptop-ul in garantie anunta magazinul de unde l-ai cumparat.