| Yohei a întrebat:

Salut! Am un laptop Acer Nitro 5! Am o placa video dedicata gtx 1650 si as vrea sa stiu daca pot schimba placa video, daca pot imi da si mie cineva un link cu o placa video? Pret pana in 2000 ron. Multumesc

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu poti pentru ca aproape sigur e sudata direct pe placa de baza.

| Yohei explică (pentru Wr3nch):

A, am inteles, multumesc.

| Ionut659 a răspuns:

Hmmm,nu prea cred că merge schimbată placa video la acest laptop dar. există placi video complet dedicate! Adică o cutie cu un cablu care se conectează la laptop și îi dă putere! Costă ceva dar e bună, acum mă întreb, cum ar fi să o conectezi la tv? : )

| Yohei explică (pentru Ionut659):

Ar fi ceva laughing), mersi de idee