| tigrul2 a întrebat:

am un laptop Acer si displayul este mai portocaliu cand ma uit de jos. din laterale si daca ma uit de sus se vede normal numai cand e mai lasat pe spate se vede o tenta de portocaliu si daca ma aplec este portocaliu. din ce cauza poate fi

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai incercat sa-i faci un reset la imagine cand esti in ecran pe desktop butonu din dreapta si jos ai douo modalitati de ati regla imaginea laptopului

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ar mai fi o varianta control panel si mergi la teme schermo sau imagine