| Benassy02 a întrebat:

Salut, am un laptop Acer v5-431, si cand instalez driverul video, se vede asa http://imgur.com/25bCr3Z, si cand dezinstalez totul e ok, adica nu prea ma deranjeaza pe mine acest fapt, doar ca nu pot sa ma joc pe el. Cel mai corect raspuns primeste funda. Cheers!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„Așa", adică aplecat spre stânga?!?
pune și tu o carte sub el!

| Benassy02 explică (pentru mihai69):

Ce carte? Se vede asa cand instalez driverul, cand nu il instalez nu se vede asa, nu trebuie sa pun nimic, se vede cu purici pe ecran, si se vede dublat, imaginea asemanatoare al unui film redat de pe caseta VHS, de proasta calitate.

| mihai69 a răspuns (pentru Benassy02):

Nu prea se înțelege. De ce nu pui un „print screen", că din poza aia și explicații eu nu reușesc să îmi dau seama de ce anume te plângi.

| Benassy02 explică (pentru mihai69):

Daca fac print screen se vede normal.