| Luci25 a întrebat:

am un laptop adus din italia si am windows-ul in italiana, am windows 7 home premium, cum pot sa il dau in romana sau engleza? fara sa bag alt windows in romana sau engleza dau funda

Răspuns Câştigător
| TheLegion a răspuns:

Dami buzz la barbustefan25 sa-ti explic detaliatwinking

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Trebuie sa mergi in panoul de control la update-uri windows, ii dai sa caute update-uri disponibile, o sa gaseasca o lista, printre care o sa fie si pachetul de limba romana pentru windows. Il instalezi si ar trebui sa fie ok

| P3troS a răspuns:

Dai la setarile windownsului si acolo iti alegi limba

| djaxel a răspuns:

Iti trebuie un cd cu limba romana.da-mi te rog o fund ca nu am nici una