| mitza1990 a întrebat:

Salut, am un laptop ASUS G56JK DM156D, promleba fiind urmatoarea, pe site-ul producatorului sunt drivere doar pentru windows 8.1 x64, am instalat windows-ul, instalarea a decurs bine dar, se vede blurat scrisul, si pe browser, pixelat unele aplicatii, vreau sa stiu ce pot face, astept raspunsuri, multumesc!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai instalat driver-ul pentru placa video? Schimba rezolutia la : Recomandat! Bafta!

| mitza1990 explică (pentru lpavel):

Am toate driverele la zi, rezolutia este la recomandat, 1920x1080, problema nu apare pw windows 7...

| lpavel a răspuns (pentru mitza1990):

E de la placa video - ori s-a stricat ori nu suporta ceva... Reinstaleaza inapoi 7 vezi daca se schimba ceva daca inainte zicea-i ca mergea pe 7...