| Agachi a întrebat:

Am un laptop ASUS nou si are wireless incorporat, dar nu stiu sa creez o conexiune cu network-urile care sunt detectate. Mereu imi cere o parola sau ceva de genul asta. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Pai vb si u cu cei care au respectivele retele daca u nu ai internet adica cu vecinii tai si spune-le sa iti dea parola.
Daca vrei sa faci pe hacker-ul atunci daca aceea parola e wpa sau wpa2 nu ai nici o sansa doar daca e wep si ai linux si anumite programe.
Avand in vedere ca nu stii multe despre calc eu zic sa vb cu vecinii.
Multa bafta si pe http://www.tutorialepc.ro gasesti si alte tutoriale despre calculatoare

2 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Pai retelele pe care le gasesti sunt parolate, trebuie sa stii/afli parola pentru a avea acces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui parola si gata