| SuNShiNe1947 a întrebat:

Salut, am un laptop Asus... si am dat si eu restart ca tot omu...sii... se deschide si am ecranul negru... vad doar task barul (bara de jos) si pot deschide task manager... nu am nimic pe desktop nu pot face nimic. daca stoti sa rezolv...

4 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Daca poti da dreapta click pe desktop si iti apare un meniu, ai grija sa nu fie dezactivata optiunea "show desktop icons" din sub-meniu-ul view, daca asta nu merge, foloseste combinatia windows + E (butonul windows este butonul dintre Ctrl si Alt) si vezi daca ti se deschide explorer. In cazul in care nici asta nu functioneaza, nu mai am alte idei in afara de reinstalarea sistemului de operare

| kidy00 a răspuns:

Mai da un restartwinking Poate ai sters ceva esential pentru Windowsstraight face, sau ai virusi

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul.

| Theseus a răspuns:

Reinstaleaza windowsu` scapi repede de grija(asta doar daca nu aveai ceva important in pc) : )