| dinescucosmin a întrebat:

Am un laptop Asus X52JT si am urmatoara problema. Dupa ce instalez Windows 7 sau ori ce alt windous, instalez driver-ele toate bune si frumoase. Fac update la driverul de la placa video si dupa ce isi da restart apare imaginea dar nu mai are nici o lumina si pot vedea pe monitor doar daca ii pun o lanterna in fata. Poate cineva sa imi spuna ce trebuie sa fac. Ofer funda. Multumesc

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Nu mai fa update la placa video! Poate o anumita versiune de driver face probleme in cazul tau. Mi s-a intamplat si mie. Am instalat driver video de pe cd-ul original, dar cand am facut update, ecranul a devenit alb si nu mai vedeam nimic pe desktop. Sistemele au anumite limite de care trebuie sa tinem cont!

| Rommeo a răspuns:

Ai incercat cu tastele Fn si sageata sus?