| matei1411 a întrebat:

am un laptop cu sistem de operare windows 7 home premium preinstalat si nu stiu cum sa-l reformatez ( pe cartea de instructiuni spune ca nu e bine sa folosesc alt windows ) ce as putea face? funda!

4 răspunsuri:
| GrE3n a răspuns:

Trebuie sa ai un cd cu windows 7
Uite un video cum se face:

http://www.youtube.com/watch?v=pf408Rkc5IA
Bafta!

| matei1411 explică (pentru GrE3n):

Da dar asta e de-a gata al meu cand l-am luat era prinstalat. adica era instalat tot si eu trebuia sa-i fac doar up-date-urile

| GrE3n a răspuns (pentru matei1411):

Pai daca nu ai cd cu windows 7 n-ai cum, vezi la un prieten, la cineva daca are cd/dvd cu win7, si urmaresti pasii din videoclip