| Lambda a întrebat:

Am un laptop cu Windows 7 si vreau sa scap de un upgrade.Este KB3035583.L-am dezinstalat, dar nu stiu cum sa sterg datele sale.La istoricul update-urilor imi apare.Ce fac?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Trebuie dezinstalatm apoi restart. nu o sa iti mai intre tampenia cu upgrade windows 10. insa au sa-ti trimita actualizarea inca odata si atunci ii dai click dreapta-hide.
din ceea ce imi scrii tu, nu cred ca ai dezinstalat nimic.

| Lambda explică (pentru gelu1970):

Am dezinstalat update-ul, dar nu imi apare hide.

| gelu1970 a răspuns (pentru Lambda):

Au sa iti trimita iarasi acea actualizare. atunci ii dai click dreapta si alegi hide

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

Inainte sa se instaleze iarasi. in optiunile update alege sa descarce updates insa sa iti permita sa alegi ce vrei sa instalezi tu.