| Albu_Laurentiu_1998 a întrebat:

Am un laptop Dell 15 5000, problema este ca atunci cand intra in stand-by, dau click, apas pe orice buton si nu se mai aprinde ecranul desi el merge si cooler-ul are viteza mult mai mare ca de obicei, ce sa-i fac, am dat restore defaults la setarile bateriei si degeaba, va rog, daca ma puteti ajuta cu un sfat! !

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar ieri am avut la reinstalat Windows un laptop cu aceeasi problema. Am schimbat Windowsul si n-a mai facut la fel. Poate este virusat Windowsul! Scrie alt Windows pe un DVD, sterge toate partitiile si refa-le.