| Bogdan26071999 a întrebat:

Am un laptop Dell Latitude și am întâmpinat o problemă. În momentul în care stau pe el și e la încărcat se mișcă totul foarte greu, mai ales jocurile. Iar când îl scot de la încărcat merge absolut perfect. Ce problema ar fi?

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Bateria nu mai tine si forteaza placa de baza sa o tot incarce.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Ai setat pe performance atunci cand e pe baterie si pe optimization atunci cand e bagat in priza. Culmea, fix invers. Seteaza totul pe High Performance/ Performance, nu mai stiu exact cum e, din setarile bateriei.