| sebastian10 a întrebat:

Salut am un laptop Dell si de ceva timp cand ridic display-ul apar cateva linii verticale alb/verde in partea stanga. Care ar fi cauza?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se duce cablul de semnal. Ar trebui inlocuit pana nu provoaca si alte defectiuni. Mergi la un atelier specializat.

| K0sti a răspuns:

Si dupa ce ridici display-ul?

| valentin75 a răspuns:

Salut! Pare a fi cablul ce ajunge la monitor! Se recomanda inlocuirea acestuia!

| sebastian10 explică (pentru valentin75):

Dupa ce ridic display-ul nu mai face nimica, este in garantie laptopul. O sa iau legatura cu cei de la Emag. Va multumesc

| valentin75 a răspuns (pentru valentin75):

Salut! Mergi cu el la garantie!

| RobertBalanta a răspuns:

Salut! Am si eu laptop Dell, dar la mine cand ridic display-ul, nu imi apare nimic.