| Xenoverse a întrebat:

Am un laptop HP 15-g011sq si acum o saptamana am instalat windows 10 home si am o problema cu placa de sunet, cand conectez castile la laptop se aude si pe difuzor, am deconectat castile si am bagat iar la loc si sunetul de la difuzor nu se mai auzea, daca si voua vi s-a intamplat spuneti-mi ce sa fac.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa instalezi driverele de aici: http://support.hp.com/......12/drivers
Daca nu merge instaleaza Windows 7. Daca si asa face probleme du-l la reparat. Mai este o chestie. Windows 10 este nou si poate avea probleme, bug-uri.

| darrio2007 a răspuns:

Mufa de la casti nu face contact cum ar trebui.In mufa de la laptop.