| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut, am un laptop HP nu imi mai functioneaza unitatea cd dvd, scartaie face ca toti dracii. Intrebarea mea e daca iau dintr-o unitate externa Samsung pot sa o pun la laptopul meu? Mersi pentru rabdare, astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| cris914 a răspuns:

Salut,dvd-romul se poate scoate foarte usor din laptop, unu sau doua suruburi desfacute si tras usurel afara ca nu are cabluri, curatat si pus la loc, nu va merge alta unitate dvd decat daca este de laptop