| Andreiusss a întrebat:

Salut..Am un laptop i5 6300hq si nVIDIA geforce gtx 950m..Tot m-am gandit sa ma apuc de facut live-uri pe yt..Am obs dar nu stiu ce setari sa imi fac.Daca le i-au de pe internet setarile,ori imi merge in joc cu lag, ori cand ma uit la filmare merge in lag. Ajutor!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prima data invata cum functioneaza intregul sistem de transmisie live si ce necesita, cum trebuie setat, fiecare setare ce rol- si ce efecte are.
Cand le-ai invatat, atunci vei sti sa te descurci cu setarile singur.

| blond1x a răspuns:

Laptopurile în general nu sunt facute pentru asa ceva... vrei să faci game capture? face capture sau ce? daca vrei să faci live la jocuri o să ai dropuri si un fps foarte micut!