| Denila123 a întrebat:

Salut, am un laptop in care anul ttecut l-am dat la un baiat sa bage uwindos, sa-l faca, in fine la facut., si acum pese 2 ani, acum scrie, ca a expirat licenta, si nu stiu ce ssi fac ca prietenul meu a plecat in alta tara, si nu stiu cand se va intoarce

7 răspunsuri:
| AlinCosty a răspuns:

Sincer nustu

| IIIshaneIII a răspuns:

Cumpara alt laptop e expirat

Răspuns utilizator avertizat
| gelu1970 a răspuns:

Il activezi din nou in functie de sistemul de operare folosit

| relian a răspuns:

Ce sa-i faci, nu-i faci nimic, mergi cu el asa.Acum depinde ce wind este, unele merg oricum, doar ca iti apare undeva in colt jos dreapta parca ceva de genu ca wind nu-i genuine bla bla, dar nai treaba.La alte wind se face ecranu negru, la altele se opreste nu mai functioneza wind in caz ca nu ai alt key.Mergi si tu asa si vezi ce se intimpla.de ex stiu sigur ca la wind 8 nai treaba, mergi si fara laughing de altele nu mai stiu, zic astea mai noi ca de la 8 eu nu mai sunt curios de wind am trecut la Apple.
Calc n-are a face cu wind, adica nu arunci calc ca a expirat licenta, chestia e cum de a expirat laughing aia e mai ciudat, sau e ciudat cel putin pentru mine, dar daca esti in RO acolo nimic nu e ciudat, orice este posibil laughing

| Illuminati2016 a răspuns:

Cauta pe Youtube Microsoft toolkit activation

| Denila123 explică (pentru relian):

Ms oricum.