| moldoveancacrazy a întrebat:

Am un laptop Lenovo g400 sau cv de genul si astazi am apasat pe tasta f10, aceea de schimbare a revolutiei, gen sa fie ecranul patrat sau sa nu se mai vada ecranul deloc T_T... eu am apasat pe aceea de nu.a se mai vedea ecranul, si acu sincer ecranul meu a ramas negru, laptopul functioneaza dar ecranul este dezactivat sa spun asa. Nu stiu cum sa.il activez la loc. Va.rog sa ma ajutati as fi foarte fericita. Orice raspuns.ma.ajuta.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici n-am stiut ca, de pe éaptopu Lenovo g400 se fac atacurile cibernetice:
"tasta f10, aceea de schimbare a REVOLUTIEI"

Am ramas patrat...

| moldoveancacrazy explică (pentru Bula):

Okay okay eu nu stiam cum sa explic.

| Bula a răspuns (pentru moldoveancacrazy):

Se numeste reZolutie, nu reVolutie... happy