| motanasu a întrebat:

Am un laptop Lenovo g500 si am o problema. Instalez unele programe si apoi dupa ce il inched si revin peste un timp cand deschid laptop-ul si vreau sa intru pe aplicatie sau fisier imi da o eroare in care imi spune ca fisierul nu poate fi gasit! E totul bine instalat, merge prima oara si apoi nu mai merge. Si mai am o problema tot asa, nu pot deschide un fisier pfd si e instalat totul bine!
Va rog ajutati-ma daca stiti! Fundaaaaa! happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| QweRty777 a răspuns:

Nu stiu poate unele foldere din acea aplicatie nu au nu merge pe acel tip de laptop am avut si eu problema asta acum 1 an acum am cam aceeasi problema pe pc imi instalez un joc pro=ima data dupa instalare merge sa intru in el si dupa aceea nu mai merge

| marianguru a răspuns:

Scaneaza-l cu un antivirus, de preferabil kaspersky...