| Omul96 a întrebat:

Am un laptop Lenovo G780, Intel i5-3230 2.60 GHz, placa video dedicata nVidia GeForce GT630M 2GB, 4GB RAM DDR3. Vreau sa ii pun cel putin 8GB RAM, credeti ca imi vor merge mai bine jocurile? Cat de bine, daca GTA V imi cam sacadeaza si are niste erori grafice pe LOW la toate? Dar daca mi-as lua o placa video mai buna, GTX sau ceva de genu, ce minusuri as avea, in afara de cel al banilor?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Nu or sa te ajute cu mult. Placa video conteaza in primul rand, si mai mult ca sigur nu o poti schimba.

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Laptopurile nu sunt pentru gaming in general dar 8gb te vor ajuta putin si placa video este foarte slaba de asemeneawinking