| omar456321 a întrebat:

Am un Laptop Lenovo Ideapad 330s 14IKB si as vrea sa stiu daca are cineva vreo idee daca garantiile altex acopera si incarcatoarele de laptop, din moment ce al meu s-a ars. Astazi serviciul lor de relatii cu clienti este inchis si laptopul meu nu mai are multa baterie deci trebuie sa stiu. Mersi.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Incarcatorul face parte integranta cu laptop (fara el nu poate functiona).
Ca urmare, garantia cuprinde si incarcatorul, in conditiile date de producator.