| Gonzalo a întrebat:

Am un laptop Lenovo v310-15 isk si pe langa faptul ca e facut dintr-un plastic foarte ieftin, a luat o cazatura mai demult(a cazut din pat, deschis, pe partea stanga). Nu avea nimic atunci dar in timp(cam in cateva luni) s-a spart carcasa (coltul din dreapta unde are mufa pentru incarcat), balamaua dreapta e cam instabila.
Se poate schimba toata carcasa leptopului? Cu tot cu balamale etc? Si daca da, cat costa?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

De putut se poate. Pretul difera, in functie de locul in care il gasesti: olx, prieteni, cunostinte etc.

| marinaru777 a răspuns:

Se poate schimba toata carcasa inclusiv cu balamale...olx

| CarcotasulVesel a răspuns:

Cred ca o sa te coste mai mult decat face tot laptop-ul
iar Lenovo = plastic ieftin... cred sincer ca nu stii ce e aia Lenovo!