| RaresA a întrebat:

am un laptop (notebook) hp 6910p, problema mea care se leaga cu aceasta intrebare suna cam asa: Am avut probleme cu transformatorul (incarcatorul), nu incarca doar cand avea el chef, acum de cateva zile bune incarca dar bateria nu se mai incarca si imi arata doar 4% bateria si ramane tot pe loc, ce am observat ca procesorul merge greu de tot si se misca fosrte greu leptopul, ce sa fac, ce trebuie regula trebuie sa aplic ca sa mearga ca inainte >>>? La aprinderea windowsu'lui astept 5 minute doar sa se incarce! virusat, bateria stricata, thinkingthinking, eu cred ca e devina windowsul, dar nu prea sau bateria a facut scurt din cauza la incarcator si nu mai incarca, va las pe voi, multumesc!happy

1 răspuns:
| Sckipper a răspuns:

E posibil sa fie vina de la baterie si de la virus.incarcatorul ori merge ori nu mai merge. poate ca bateria nu mai accepta curent.si cu incarcatul, ori ai un antivirus care consuma mult ori ai multe programe instalate.