| IoanS a întrebat:

Am un laptop Samsung R540. Am instalat pe el Windows 7 Professional pe 64 si 32 de biti. As vrea sa il sterg pe cel de 64, si sai il pastrez pe cel de 32. Cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai optiune de multi boot sau cum? Pur si simplu stergi intrarea unui sistem de operare la pornire. Nu ai cum sa-l stergi de tot decat cand reinstalezi windows-ul, sa formatezi partitia, dar poti sa faci sa-ti porneasca doar cel de 32.

| IoanS explică (pentru CM7YRE):

Pai m-ar ajuta la ceva asta?

| CM7YRE a răspuns (pentru IoanS):

Nu selectezi la pornire unul din ele, atata tot. Daca vrei sa "stergi" un sistem de operare, dai format hdd-ului si instalezi altul.