| alin083262677 a întrebat:

Am un laptop si un maus si am vrut sa am 2 cursoare pe ecran(unul de la touchpad și unul de la maus). Am instalat pe laptop aplicatia Pluralinput, am intrat, am dat la "Set up a new device" si am apasat pe mausul meu si deodata a incetat sa mearga. Mausul este deschis si este si conectat prin usb. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Sterge aplicatia si vezi daca isi revine.

| alin083262677 explică (pentru Ineys):

Am incercat dar nu merge, daca restartez laptopul imi va cere sa reinstalez windows?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intreresant dar la ce-ar folosi 2 cursoare independente și simultane?