| bunjy a întrebat:

Salut am un laptop si vreau sa stiu ce placa video am dedicata la laptop scrie Intel hd 4000 placa video si nu sunt sigur in dxdiag imi zice ca total memory size 1674 MB si mai jos dedicated 32MB

5 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Ai un laptop cu procesor i3/i5/i7 cu o placa integrata Intel hd 4000 si un chipset ivy bridge. in cazul tau nu cred ca ai placa video dedicata(in dx diag nu o zice pe cea dedicata, verifica cu everest). Oricum nu te ingrijora integrata este buna, egala cu nVIDIA 610m 1 gb ddr3 care este dedicata.

| sltlp a răspuns (pentru KinekT):

DXdiag-ul afiseaza doar la integrata big grin

| sltlp a răspuns (pentru KinekT):

Descarca http://www.techpowerup.com/downloads/sysinfo/gpu-z/ si vezi exact ce ce si cum.

| kapelini a răspuns:

Incearca cu programul Everest.

| leontescu a răspuns:

Descarca programul Unknown Device Identifier