| yonut26 a întrebat:

Salut am un laptop Toshiba Satelitte C855-24D si am instalat windows-ul ieri si azi cand il aprind mi se aprinde complet si in 5, 6 secunde se restarteaza,,, daca dau pe google chrome imediat cand se aprinde imi deschide pagina si dupa nu se mai restarteaza! CARE POATE FI PROBLEMA RESTARTARII?

Răspuns Câştigător
| Sufletzelll a răspuns:

Cred ca ai o defectiune in laptop, ram, video, sau nu ai instalat bine windows, cati rami are laptop? Video?

| yonut26 explică (pentru Sufletzelll):

Am 4 GB RAM,,

| yonut26 explică (pentru Sufletzelll):

Poate fi si de la windoaw..Aseara mergea astazi am descarcat un driver pentru web cam si dupa ce l-am instalat mi s-a restartat si dupa ce a pornit se tot restarteaza

| yonut26 explică (pentru Sufletzelll):

Am rezolvat era de la windows mersi pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Sufletzelll a răspuns:

Ia driverul webcam de de pe un site oficial, sau sa fie 100% compatibil, cauta driver dupa placa de baza