| James2016 a întrebat:

Salut, am un laptop Toshiba satelitte (dungi gri pe carcasa de prin 2011) si un Acer aspire 5732 Z. Care credeti ca ma tine sa joc Gta 5 si Cs go?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 123456789alinamorenacarmen1984 a răspuns:

Acer aspire 5732Z

4 răspunsuri:
| SmokeGun a răspuns:

Cauta pe net Gta 5 system request (deoarece gta 5 are mai mari cerintele decat cs go) si cauta si informatii despre fiecare laptop in parte, si vezi care corespunde mai bine cu ce-ti doresti, de obicei care are hard-ul mai mare, procesorul si ramii,happy

| Danzell a răspuns:

Yep... Toshiba satellite, ia si tu dupa cum bate vantu ca poate afli
idem si la Acer.
CE MODEL?!?!?!
satellite sunt o gramada iar Acer aspire 5732 z are mai multe configuratii
sau instaleaza-le pe ambele si vezi daca merg.
@SmokeGun ce request ma poate requirements sau specifications/spec

| K0sti a răspuns:

Si vrei sa ghicim noi ce configuratii sunt, istetimea ta?

| EneCristian a răspuns:

Niciunul si alea care duc ca laptop sunt slave low fps, asta daca macar iti ruleaza gta ar fi o minune. E o posibilitate cu Acer aspire, dar nu cred.