| CiprianAlexandru833 a întrebat:

Salut, am un laptop Toshiba Satellite pe care l-am inchis si l-am pus intr-o geanta pentru a-l folosi la ocazii. Dupa o saptamana am vrut sa-l pornesc, dar ecranul este complet negru. Cand il pornesc se aprinde numai led-ul care indica ca este pornit. Normal se aprindea si led-ul care indica ca era pornit wifi-ul laptop-ului. Am incercat asa zisa metoda numita "Residual Discharge" insa fara rezultat. Am incercat si sa scot memoria RAM si sa ii sterg pinii insa tot fara rezultat. Procesorul se incalzeste insa nu arata nimic pe ecran

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

F1

| CiprianAlexandru833 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu reactioneaza in niciun fel. Ecran complet negru, nu merg nici num lock si caps lock. Doar unitatea optica daca ii bag un CD incepe sa isi faca treaba (am incercat CD cu windows, nu vrea)

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru CiprianAlexandru833):

Ince
arca

f
2 pentru diagnosticare