| RarY_4445 a întrebat:

Am un latpop acer5742 simi-am cumparat de curand un rooter de wireless. Am reusit sa ma conectez de pe un alt laptop la wireles si de pe telefon de asemenea dar de pe laptopul meu nu pot. Nu imi mai apar retelele de wireless, nu le mai detecteaza. Wireless-ul este pornit la laptop, dar nici beculetul care indica daca este sa nu pornit, nu palpaie. L-am desfacut sa-l curat acum ceva timp. Este posibil sa fie din cauza ca l-am desfacut? Sa fi facut ceva gresit pe acolo? Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Driverul pentru wireless ii ai instalat, daca da in cearca sa-l dezinstalezi si instaleaza-l din nou.

| RarY_4445 explică (pentru sdhashsah):

Am incercat asta deja...