| rambo134567 a întrebat:

Am un LG G3 si am o problema la el. se incarca foarte greu. L-am lasat o noapte intreaga si tot nu s-a incarcat complet. Care este problema? Telefonul sau incarcatorul?

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Incearca cu alt incarcator si ai sa vezi 100% care e problema. Cel mai probabil e bateria.

| rambo134567 explică (pentru dfeel):

Pai cu alt incarcator imi incarca de la 85% la 100% in 20 min dupa cum spune. asta e un timp ok?

| dfeel a răspuns (pentru rambo134567):

Da, e ok. Inseamna ca bateria nu are nimic. Deci cauta pe gsmnet.ro un incarcator compatibil si ai rezolvat problema happy