| Mocanu_Robert_1981 a întrebat:

am un LG l5 si dintr-o data mii s-a aprins blitul.Si nu il mai pot oprii.Am scos bateria, degeaba cand atinge bateria acele cleme porneste blitul... l-am resetat degeaba. Daca era telefonul meu ma durea undeva dar este telefonul mamei. Exista vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Cherry94 a răspuns:

Salut, încearcă un hard reset din combinația de taste, nu din meniul telefonului, ar trebui sa funcționeze. În principiu e posibil sa fie o problema de soft, dacă tot nu se rezolva, trimite-l în service la o verificare.

| Mocanu_Robert_1981 explică (pentru Cherry94):

laughing) Rectificare. Care este acea combinatie de taste? laughing)
Fii mai concret. Dau funda