| FluGg a întrebat:

Am un LG l7 si cand bag cablul de date nu imi apare nimic in my computer.am instalat LG mobile si nici asa nu merge sa transfer fisiere din pc in telefon... spune ca telefonul nu reactioneaza.Ce sa fac sa apara telefonul in my computer? la alt pc imi apare...

Răspuns Câştigător
| inscriereoriflame a răspuns:

Daca zici ca la alt PC merge, atunci incearca sa pui cablul in alt USB de la PC. E de preferat sa il pui la un USB de la spatele PC-ului nu din fata carcasei. USB-urile din spatele pc-ului sunt direct conectate pe placa de baza pe cand cele frontale sunt in majoritatea cazurilor un fel de USB HUB.

1 răspuns:
| FluGg explică:

Mersi multhappynu m-am gandit sa schimb portul usb!