| catalinpintilei a întrebat:

Salut am un LG optimus l7 dar nu stiu dc nu merge sa imi mut aplicatiile din memoria lui pe cardul sd si nu mai vreau sa aud...
Setari -aplicatii -selecare aplicatie-mutare pe cardul sd...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Nu vrei sa auzi.Nu toate aplicatiile se pot muta.Eu am o aplicatie care poate fi mutata pe card dar este recomandat sa o tin in memoria telefonului.Pentru performante mai bune.

| darrio2007 a răspuns:

Uite cauta aplicatia asta in Magazin Play pe telefon sau pc si instaleaz-o.App 2 SD.Iti muta aplicatiile(nu toate)pe card.

| catalinpintilei explică (pentru darrio2007):

Ma refer in special la jocuri...

| catalinpintilei explică (pentru darrio2007):

Ma refer in special la jocuri...
si nu imi merge nici cu app2 sd am incercat

| darrio2007 a răspuns (pentru catalinpintilei):

Imi pare rau.Ti-am spus ca nu se pot muta toate.

| danydd a răspuns:

Nu toate aplicatiile se pot muta