| costinxix a întrebat:

Salut am un lg optimusone si de la o vreme nu imi mai merge navigatia. eu intr-o seara am umblat la setari si de atunci u imi mai merge ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| noescape a răspuns:

Trage de bara aia de sus si bifeaza penultima chestie.
@grimreaper de ce mai are telefonul navigator daca nu-l folosesti? Daca vrei un telefon sa te tina bateria iti iei un 1100 si aia e.

1 răspuns:
| grimreaper_9745 a răspuns:

Tu ţi+ai luat telefon pentru navigator. După părerea mea navigatorul la telefon este o prostie. Îţi strici bateria. Scuze, poate nu e chiar raspunsul pe care îl aşteptai dar e adevaărul.