| Georgiana582 a întrebat:

Salut.Am un LG-P350 Optimus Me (Card SD de 2 GB). Problema e ca nu imi mai apare la My Computer partitia cardului sa pun ceva pe el.Setarile din telefon sunt facute, driverul este in regula.Se aude sunetul cand contectez telefonul la portul USB(am instalat Driverele USB).Ce problema ar putea fi? si fara raspunsuri de genu:da restart la pc etc.

1 răspuns:
| dani0822 a răspuns:

Reformateaza cardul, sau daca nu scoate-l si vezi daca citeste macar memoria telefonului.O seara buna.