| Georgian_Georgian_2000 a întrebat:

Am un MacBook Air(2015) și când vreau sa îl aprind îmi apăra o iconița cu un folder care are semnul întrebări in mijloc...ce sa fac? Este grav?crying(

3 răspunsuri:
| Eurofighter a răspuns:

Inseamna ca nu stie de pe ce sa booteze. Tine apasat pe tastele Command si R in acelasi timp pana intra in Recovery de acolo intri in Startup Utilities si alegi Startup Disk, selectezi SSD principial si apesi pe Restart.

| Georgian_Georgian_2000 explică (pentru Eurofighter):

Am încercat asta și îmi arată"recuperare după internet" și după sa învârte un glob pământesc și după ceva timp îmi spune "eroare 2002D"

| Georgian_Georgian_2000 explică (pentru Eurofighter):

Nu merge