| MenKeepScore a întrebat:

Salut.
Am un MacBook Air si nu imi mai merge sunetul.
Am vorbit cu cineva si mi s-a spus ca am nevoie de casti/boxe cu placa de sunet incorporata.
Stiti unde pot gasi? Eventual ieftin si bunelaughing
Ms.

1 răspuns:
| Anonimul122 a răspuns:

De unde sti in primul rand, sunt placi de sunet externe arata ca un stik usb il conectezi nu cere drive nimic nu cere si dupa ce l-ai bagat, conectezi la un sistem, si dai la maxim, si gata ai sunet, in piatre neamt, o placa de sunet, care arata ca un stik, este 4 lei, la un magazin numit DIODA, m-a ajutat mult, sper ca te-am ajutat, Funda te rog big grinDDbig grin: bafta