| ici3 a întrebat:

Am un mic Samsung GT-S 3850. Nu mai știu parola de deblocare a telefonului. Cum o resetez? Sau cum il pot readuce la modul "de fabrica" prin resetare totala? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| JustAsimpleUser a răspuns:

Il opresti, apoi tii apasat pe power...home...volume up toate in acelasi timp apoi dai pe reset si aia e...

1 răspuns:
| ici3 explică:

Am incercat prin apasarea celor trei butoane. Imi apare doar un ecran albastru pe care este o dunga rosie cu inscriptia "DOWNLOAD"