| SmyLoW a întrebat:

Am un mini hi-fi system fwm154 cu 2 boxe. Dupa ce leg boxele la clemele din spate (L,R)si pornesc muzica nu se aude doar la o boxa si foarte incet desi sunetul e la maxim, Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| BaiatuCuFiatuRo a răspuns:

Având in vedere ca boxele sunt de la un system audio ai nevoie de un amplificator sau le legi la systemul audio si iti cumperi un adaptor audio rca la jack si pui systemul audio pe aux iar jackul il introduci in calculator la fel am facut si eu si functioneaza

| SmyLoW explică (pentru BaiatuCuFiatuRo):

Problema e ca am încercat asa cum ai spus dar tot asa se aude si am pornit radio-ul fara sa leg sistemul la ceva si tot asa.

| BaiatuCuFiatuRo a răspuns (pentru SmyLoW):

Inseamna ca ai o problema cu boxele sau cu statia la care sunt boxele

| SmyLoW explică (pentru BaiatuCuFiatuRo):

Pai problema stiu ca o am, doar ca nu stiu sa o rezolv!

| SmyLoW explică (pentru BaiatuCuFiatuRo):

Pai problema stiu ca o am, doar ca nu stiu sa o rezolv!